Vakgarage Gielen

Lexus ES

300h President Line | Eerste eigenaar, Schuifdak, Mark Levinson, 2X Geheugenfunctie, Stoelventilatie, 360 Camera, Stuurverwarming, LED

2019

|

Hybride - Benzine

|

76367

€ 35.900 BTW niet verrekenbaar

Hoe wil je je auto aanschaffen ?

Bovag garantie

Optioneel met BOVAG garantie

Specificaties
Transmissie

Automaat

Bouwjaar

2019

Tellerstand

76367 km Vakgarage

Brandstof

Hybride - Benzine

Energielabel

-

Carrosserie

Sedan

Aantal zitplaatsen

5

Aantal deuren

4

Financier deze Lexus ES

Berekenen je maandbedrag en doe een vrijblijvende aanvraag.

Opties en accessoires

Nano-e technologie voor zuivering van de interieurlucht

Tri-zone climate control

Omschrijving

Wereldwijd worden de Japanse automerken geprezen om hun baanbrekende ontwerpen en het hoge kwaliteitsniveau van hun auto's. Dat is ook te merken aan deze Lexus Es. Deze Lexus Es heeft een hybride motor, dus een combi van brandstof en elektrisch. Een slim en milieuvriendelijk systeem dat ook nog eens lekker kostenbesparend is. Licht en lucht komen onbelemmerd binnen als u het elektrisch bediende glazen panorama dak met één druk op de knop opent. En net zo gemakkelijk gaat de elektrisch bedienbare achterklep open. Stoelverwarming maakt deel uit van de rijke uitrusting van deze auto. De verwarmde achterbank is een luxe extra, speciaal voor de passagiers. Tot de uitrusting behoren ook led-koplampen, warmtewerend glas, LED-achterlichten, elektrisch bediende ramen met one touch functie en metallic lak.

Als u de adaptive cruise control inschakelt, regelt de auto zelf de snelheid en de afstand tot de auto voor u. Of het buiten nu warm is of koud, dankzij climate control is het binnen altijd behaaglijk. Altijd goed zicht dankzij de regensensor, onder alle weersomstandigheden. Dankzij de keyless entry nooit meer graven in uw zakken of tassen op zoek naar de autosleutel. Uw auto herkent u en zet de deuren open! En dan is deze auto ook nog eens voorzien van audiobediening op het stuurwiel, automatisch dimmende binnenspiegel, elektronische parkeerrem, bekerhouder en lederen versnellingspook.

De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Lexus Es samen. Dat de auto steeds meer taken van de bestuurder overneemt, merkt u bijvoorbeeld aan het systeem voor verkeersbord-detectie in deze auto. Dankzij veiligheidsvoorzieningen als dodehoekdetectie en bandenspanningcontrolesysteem, bent u steeds veilig onderweg.

Als dit de auto is die u zoekt, wacht dan niet langer en plan direct online een proefrit.

Onze auto's worden geadverteerd met standaard pakket A. Dit pakket omvat de tenaamstelling, een geldige APK en BOVAG garantie (auto's boven de €4.500). Optioneel kunt u kiezen voor afleverpakket B of C die zijn bijgevoegd bij de afbeeldingen.

Waar staat deze auto

Vakgarage Gielen

Stationsstraat 31

6093 BJ Heythuysen

Route plannen

Wij krijgen een 10 van onze klanten