Vakgarage Gielen
Lexus NX
2026 | Hybride - Benzine | 10 km
€ 67.900
Info

Vakgarage Gielen

Lexus NX

450h+ Executive Line | Panoramadak, Head up display, 18 inch, Leer, Geheugenfunctie, 360 camera, Stoelventilatie

2026

|

Hybride - Benzine

|

10

€ 67.900 Prijs is incl. BTW en BPM

Hoe wil je je auto aanschaffen ?

Bovag garantie
Specificaties
Transmissie

Automaat

Bouwjaar

2026

Tellerstand

10 km

Brandstof

Hybride - Benzine

Energielabel

-

Carrosserie

SUV

Aantal zitplaatsen

5

Aantal deuren

5

Financier deze Lexus NX

Berekenen je maandbedrag en doe een vrijblijvende aanvraag.

Opties en accessoires
Omschrijving

Met zijn ruimte en zijn prestaties is dit de auto die bij u past. Deze dealeronderhouden Lexus heeft slechts 10 kilometer gelopen, het bouwjaar is 2026. In deze auto vindt u een viercilinder motor en een continue automatische transmissie. Winters instappen is er niet meer bij dankzij de stoelverwarming. Ook led-koplampen en in delen neerklapbare achterbank zijn aan boord.

Met een gerust hart achteruitrijden? Dat kan, dankzij de achteruitrijcamera. Adaptive cruise control is veilig en comfortabel. De snelheidsregelaar houdt automatisch afstand tot het voertuig dat voor u rijdt. 2 zone climate control verwarmt of koelt het interieur met een druk op de knop. Met de ingebouwde regensensor kijkt u altijd door een schone en droge voorruit. De auto activeert de ruitenwissers volautomatisch. Een comfortabele optie is keyless entry. U kunt de portieren openen en afsluiten zonder de sleutel vast te houden. Met automatisch dimmende binnenspiegel, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en elektronische parkeerrem is deze Lexus helemaal compleet.

In deze auto zijn verschillende technologieën aanwezig die voor u het verkeer en de omgeving in de gaten houden en die desnoods ook kunnen remmen of bijsturen. Da's veilig! Alle informatie geprojecteerd op de voorruit via head-up display, zodat u uw ogen op de weg kunt houden! Veilig inhalen wordt bevorderd door de actieve dodehoekdetectie. Het veiligheidssysteem lane assist waarschuwt als u per ongeluk buiten uw rijbaan terechtkomt.

Proefrit maken? Bel ons en we zetten 'm voor u klaar!

Onze auto's worden geadverteerd met standaard pakket A. Dit pakket omvat de tenaamstelling en een geldige APK. Optioneel kunt u kiezen voor afleverpakket B of C die zijn bijgevoegd bij de afbeeldingen.

Alle moeite is genomen om de informatie in deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Er kunnen echter uitdrukkelijk geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie en controleer daarom bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden!

Afleverpakketten

Afleverpakket B

Optioneel kunt u kiezen voor afleverpakket B. Voor slechts €795,- wordt de auto voorzien van een nieuwe APK keuring, een afleverbeurt volgens schema, een halfvolle tank, Hybride Health Check en een jaar lang pechhulp Europa. Tevens wordt de auto volledig gepoetst en gereinigd.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt

€ 795
Waar staat deze auto

Vakgarage Gielen

Stationsstraat 31

6093 BJ Heythuysen

Wij krijgen een 10 van onze klanten

Vakgarage Gielen

Lexus NX

450h+ Executive Line | Panoramadak, Head up display, 18 inch, Leer, Geheugenfunctie, 360 camera, Stoelventilatie

2026

|

Hybride - Benzine

|

10

€ 67.900 Prijs is incl. BTW en BPM